Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Diler narkotykowy w rękach policjantów

Data publikacji 18.06.2015

Zabezpieczona marihuana przygotowana już do sprzedaży, z której można by było uzyskać nawet kilkaset „działek”, urządzenia służące do jej porcjowania, pieniądze, informacje o klientach, a także ustalenie i zatrzymanie mężczyzny podejrzanego o posiadanie narkotyków i handel nimi - to efekt działań policjantów z powiatu lwóweckiego. Zatrzymanemu grozi teraz kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Policjanci pionu kryminalnego z komisariatu w Gryfowie Śląskim, w wyniku prowadzonych działań operacyjnych, ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków i handel nimi. Zatrzymany, to 21 – letni mieszkaniec tego miasta. Funkcjonariusze przechwycili też środki odurzające, przygotowane już do sprzedaży.

Do zatrzymania doszło po tym jak funkcjonariusze na podstawie prowadzonego rozpoznania i zebranych w tej sprawie informacji, weszli do mieszkania mężczyzny podejrzewanego o przestępstwa narkotykowe. Tam zabezpieczyli poporcjowaną, popakowaną i przygotowaną już do sprzedaży marihuanę.

Na miejscu zabezpieczono też różnego rodzaju urządzenia służące do porcjowania środków odurzających, m.in. wagę, maszynki do mielenia i woreczki. Zabezpieczono także gotówkę pochodzącą najprawdopodobniej ze sprzedaży narkotyków, a także informacje dotyczące „klientów”.

Za przestępstwa, o które mężczyzna jest podejrzany, będzie on odpowiadał teraz przed sądem. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Obecnie funkcjonariusze w dalszym ciągu badają wszystkie okoliczności tej sprawy.

(KWP we Wrocławiu / mw)

  • Zabezpieczone narkotyki, susz roślinny i pieniądze
  • Zabezpieczony susz roślinny
  • Zabezpieczone narkotyki
Powrót na górę strony