Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki ukrył wśród ubrań

Data publikacji 18.06.2015

Schował wśród ubrań ponad 400 g różnego rodzaju narkotyków. Teraz nie wywinie się od odpowiedzialności. 20-latek zatrzymany przez policjantów z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście z pewnością usłyszy zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu do 10 lat więzienia.

Wczoraj (17.06.br.) kryminalni z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście w jednym z mieszkań na Chełmińskim Przedmieściu zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki. Funkcjonariusze weszli do jego domu około 9:00. Podczas przeszukania znaleźli ukryte wśród ubrań różne środki odurzające. Policjanci zabezpieczyli m.in. 118 niebieskich tabletek o różnym kształcie i wzorach i 388 g białego proszku, a także wagę elektroniczną oraz telefony komórkowe. Policjanci wykonali wstępne testy. Proszek wykazał właściwości amfetaminopochodne, zaś tabletki to ekstazy.

Dzisiaj (18.06.br.) kryminalni planują doprowadzić 20-latka do Prokuratury Toruń Centrum-Zachód. Mężczyzna w przeszłości był już notowany za powiązania z narkotykowym procederem. Niewykluczone, że śledczy zarzucą mu przygotowanie do obrotu substancji psychotropowych. Bez wątpienia jednak usłyszy zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu do 10 lat więzienia.

***

Zatrzymany przez toruńskich kryminalnych 20-latek, usłyszał zarzuty. Mężczyzna odpowie za posiadanie znacznej ilości zakazanych środków i przygotowywanie ich do obrotu. Toruński sąd rozpatrywał wniosek o areszt złożony przez prokuratora i zdecydował, że mężczyzna na trzy miesiące trafi do więziennej celi.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

  • Zabezpieczone środki odurzające
  • Zatrzymany 20-latek

Film zabezpieczone narkotyki

Pobierz plik zabezpieczone narkotyki (format mp4 - rozmiar 3.88 MB)

Powrót na górę strony