Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Grójca na drugim miejscu w triathlonie w Brodnicy

Data publikacji 23.06.2015

Policjanci z Grójca zajęli drugie miejsce w sztafecie męskiej 1/4 IronMan podczas zawodów z cyklu Volvo Triathlon Series. Na wymagających trasach Pojezierza Brodnickiego Komendę Powiatową Policji w Grójcu reprezentowało trzech policjantów, kom. Dariusz Grzybowski (pływanie), mł. insp. Marek Szewczyk (rower) i st. asp. Marcin Bielski (bieg).

Pierwsza edycja odbyła się w miniony weekend  20 czerwca br. w Brodnicy rozpoczynając kolejny sezon imprez triathlonowych spod znaku „Volvo”. Brodnica kolejny raz była areną zmagań zawodników rywalizujących w wodzie i na lądzie. W występach sztafet każdy zespół składa się z trzech zawodników, z czego każdy startuje w jednej konkurencji: pływanie, jazda rowerem i bieg. Do rywalizacji zgłosiło się łącznie 21 drużyn na dwóch dystansach tj.  ¼ i ½ IronMan.

Na wymagających trasach Pojezierza Brodnickiego  Komendę Powiatową Policji w Grójcu reprezentowało trzech policjantów, kom. Dariusz Grzybowski (pływanie),  mł. insp. Marek Szewczyk (rower) i st. asp. Marcin Bielski (bieg). Uzyskane wyniki pozwoliły zająć grójeckim policjantom 2 miejsce w klasyfikacji 1/4 IronMan. To kolejny sukces naszej drużyny w zawodach triathlonowych.  Następne zawody odbędą się 12 lipca w Nieporęcie.

Zdjęcie 1 - Reprezentacja KPPw Grójcu z pucharem

Zdjęcie 2 - konkurencja pływanie w triathlonie w Brodnicy

Zdjęcie 3 -  mł. insp. Marek Szewczyk podczas konkurencji  - wyścig rowerowy

Zdjęcie 4 - st. asp. Marcin Bielski podczas konkurencji - bieg.

(KWP w Radomiu / mw)

  • Zwycięzka drużyna
  • Konkurencja pływanie
  • Jeden z uczestników jadący na rowerze
  • Bieg do mety-jeden z uczestników
Powrót na górę strony