Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Młodzież z kujawsko-pomorskiego na PAT-cie w Warszawie

Data publikacji 25.06.2015

Blisko 600 młodych ludzi z województwa kujawsko-pomorskiego przybyło do Warszawy na X Ogólnopolski przystanek PaT, który trwa się na Stadionie Narodowym. Do stolicy udali się autokarami, by wraz z młodzieżą z całej Polski wspólnie przeżywać jubileuszowe spotkanie.

Tegoroczny X Jubileuszowy Ogólnopolski Przystanek PaT organizowany pod honorowym patronatem Prezydenta RP odbył się w Warszawie na Stadionie Narodowym. To największe w tym roku ogólnopolskie spotkanie młodych na rzecz bezpieczeństwa. Podczas przystanku PAT młodzież promowała wartości, takie jak: zdrowie, kultura relacji, wrażliwość społeczna, a przede wszystkim wolność od przemocy i uzależnień. Młodzi zachęcali do aktywności społecznej oraz rozwoju poprzez odkrywanie własnych pasji.

W tej największej w kraju akcji twórczej profilaktyki rówieśniczej wzięli udział młodzi ludzie z kujawsko-pomorskiego. W radosnej atmosferze wsiadali do autokarów. Policjanci mają nadzieję, że młodzi ludzie biorący udział w jubileuszowym przystanku PaT, są pełni wrażeń i energii, by wśród swoich rówieśników propagować ideę życia wolnego od przemocy i uzależnień.

(KWP w Bydgoszczy / mg)

Powrót na górę strony