Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli ponad 800 porcji narkotyków

Data publikacji 29.06.2015

Pilscy kryminalni zatrzymali 29-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny śledczy zabezpieczyli łącznie ponad 800 porcji amfetaminy i marihuany. Sąd Rejonowy w Pile zastosował wobec 29-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet 10 lat więzienia.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości kryminalnej z Komendy Powiatowej Policji w Pile interesowali się już od jakiegoś czasu pewnym mężczyzną, którego podejrzewali o posiadanie znacznych ilości substancji psychotropowych i środków odurzających. Okazało się, że narkotyki przechowuje on najprawdopodobniej w mieszkaniu na terenie Piły. Policjanci postanowili to sprawdzić.

Kryminalni weszli do ustalonego mieszkania. Zastali tam zupełnie zaskoczonego mężczyznę. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych śledczy ujawnili łącznie ponad 800 porcji amfetaminy i marihuany. Narkotyki zapakowane były w worki strunowe i foliowe. Dodatkowo policjanci znaleźli sprzęt do porcjowania narkotyków, między innymi wagę elektroniczną i woreczki strunowe. Narkotyki oraz pozostałe przedmioty zostały zabezpieczone przez pilskich kryminalnych, a ich właściciel trafił do policyjnego aresztu.

Zatrzymany mężczyzna to 29-letni mieszkaniec Piły, dobrze znany Policji. Sąd Rejonowy w Pile zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

(KWP w Poznaniu / mw)

Film Policjanci zabezpieczyli ponad 800 porcji narkotyków

Pobierz plik Policjanci zabezpieczyli ponad 800 porcji narkotyków (format mp4 - rozmiar 6.47 MB)

Powrót na górę strony