Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjantka wywalczyła wicemistrzostwo Polski w kickboxingu

Data publikacji 01.07.2015

Funkcjonariuszka KWP w Gdańsku - st. post. Natalia Pawłowska podczas „III Mistrzostw Polski Służb Mundurowych” wywalczyła wicemistrzostwo Polski w Kickboxingu w Formule Kick Light w wadze -65kg oraz wicemistrzostwo Polski w Kickboxingu w Formule K1 -65 kg.

W dniach 19-21 czerwca br. reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku, na zaproszenie Dyrektora Zakładu Karnego w Łupkowie mjr. mgr. Jerzego Bassa, wzięła udział w „III Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu” organizowanych przez Biuro Kadr i Szkolenia CZSW oraz Zakład Karny w Rzeszowie. Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku reprezentowała st.post. Natalia Pawłowska.

Reprezentantka KWP w Gdańsku po pełnych emocji walkach zdobyła: Wicemistrzostwo Polski w Kickboxingu Formule Kick Light  w wadze -65kg oraz Wicemistrzostwo Polski w Kickboxingu w Formule K1 -65 kg.

W mistrzostwach wzięło udział 142 funkcjonariuszy reprezentujących 73 jednostki służb mundurowych, takie jak: Policja, Wojsko Polskie, Służba Więzienna, Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Biuro Ochrony Rządu, Straż Graniczna, Straż Pożarna, Straż Miejska.

St.post. Natalia Pawłowska na co dzień pełni służbę w Oddziale Prewencji Policji w Gdańsku, gdzie również prowadzi zajęcia z Taktyki i Technik Interwencji.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych, jak i zawodowych.

(KWP w Gdańsku / mw)

  • Policjantka na podium
  • Policjantka na podium
Powrót na górę strony