Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za zabójstwo

Data publikacji 02.12.2007

Policjanci zatrzymali 35-letniego Rafała M., który w trakcie sprzeczki ugodził nożem w szyję, swoją konkubinę 39-letnią Wiesławę R. Kobieta zmarła w drodze do szpitala. Teraz Rafał M. odpowie za zabójstwo, za co grozi mu nawet dożywocie.

Tuż przed 21.00 na policyjny, alarmowy numer telefonu 997 zadzwonił mężczyzna, który przedstawił się i poinformował, że właśnie pchnął nożem swoja konkubinę. Po chwili odłożył słuchawkę.
Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z patrolu. Po kilku minutach mężczyzna zadzwonił ponownie oświadczając, że żartował oraz że nic takiego nie miało miejsca. Mimo to, dyżurny przyjmujący obydwa zgłoszenia polecił załodze patrolu dokładnie sprawdzić, co stało się w mieszkaniu zgłaszającego. Niestety, jak się okazało zgłaszający nie żartował. Funkcjonariusze w mieszkaniu zastali ranną kobietę. Wezwane na miejsce pogotowie zabrało ją do szpitala. 39-letnia Wiesława R. zmarła w karetce.

Rafał M. trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzn w chwili zatrzymania miał 2,6 promila alkoholu w organizmie. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za zabójstwo grozi mu nawet dożywocie.
Powrót na górę strony