Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelne ugodzenie nożem

Data publikacji 03.07.2015

Policjanci z Wieliszewa zatrzymali 67-letnią kobietę podejrzaną o zabójstwo konkubenta. Dramat rozegrał się w Kałuszynie w gminie Wieliszew. Anna K. usłyszała zarzut zabójstwa. Sąd postanowił o tymczasowym aresztowaniu kobiety na trzy miesiące. Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

W minioną sobotę ok. 16:00 policjanci z Wieliszewa podjęli interwencję w Kałuszynie, gdzie według przekazanych informacji miał znajdować się mężczyzna ugodzony nożem. Na miejscu policjanci zastali 67-letnią Annę K., która wskazała miejsce, gdzie leżał, jak ustalili później policjanci, 51-letni mężczyzna. Mundurowi od razu podjęli czynności reanimacyjne do czasu przybycia karetki pogotowia. Po paru minutach przyjechała karetka i ratownicy przejęli czynności ratownicze wobec mężczyzny. Niestety pomimo reanimacji 51-latek zmarł. Policjanci zabezpieczyli nóż, którym prawdopodobnie ugodzony został mężczyzna.

Wszystko wskazuje na to, że zanim doszło do dramatu i kobieta ugodziła partnera nożem, w domu doszło do awantury. Zarówno kobieta jaki i mężczyzna spożywali wcześniej alkohol.

67-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Prokurator przedstawił kobiecie zarzut zabójstwa. Sąd Rejonowy w Legionowie postanowił o tymczasowym aresztowaniu Anny K. na trzy miesiące.

Kodeks karny za przestępstwo zabójstwa przewiduje karę nawet dożywotniego więzienia.

(KSP / mw)

Powrót na górę strony