Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śląscy antyterroryści pokonali komandosów

Data publikacji 03.07.2015

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Katowicach uczestniczyli w II Edycji Zawodów Strzeleckich w Strzelaniu Specjalnym o Puchar Wojsk Specjalnych „SOF DELTA CUP 2015”. Zarówno w klasyfikacji indywidualnej, jak i zespołowej nie mieli sobie równych, zajmując I i II miejsca. A konkurencja była zacięta, gdyż o zwycięstwo walczyli m.in. z doskonale wyszkolonymi komandosami i najlepszymi strzelcami z innych jednostek specjalnych.

Zawody z okazji Święta Wojsk Specjalnych, zorganizowane zostały wczoraj przez dowództwa tych jednostek oraz organizacje strzeleckie w strzelnicy garnizonowej w Krakowie. W klasyfikacji indywidualnej rywalizowało 35 zawodników, a w zespołowej 17 duetów. O puchar Wojsk Specjalnych walczyli reprezentanci jednostek specjalnych Wojska Polskiego AGAT i NIL, Jednostki Wojskowej Komandosów z Lublińca, Straży Granicznej z Lubania Śląskiego, Centralnego Biura Śledczego Policji, Samodzielnych Pododdziałów Antyterrorystycznych Policji z Komend Wojewódzkich w Katowicach i Krakowie, Sekcji Antyterrorystycznej z Lublina, Wydziału Realizacji Wywiadu Skarbowego Ministerstwa Finansów i Fundacji SZTURMAN.

W II Zawodach Strzeleckich „SOF DELTA CUP 2014” policyjni antyterroryści ze Śląska byli najlepsi zarówno indywidualnie, jak i zespołowo. W obu konkurencjach zajęli po I i II miejscu. Trzecia miejsca zajęli zawodnicy z Wydziału Realizacji Wywiadu Skarbowego Ministerstwa Finansów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

Źródło: KWP Katowice

  • Policjant SPAP z dyplomem
  • Dyplomy
  • Pamiątkowy medal
Powrót na górę strony