Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczyli blisko 100 tysięcy paczek papierosów o wartości ponad 1,2 mln złotych

Data publikacji 05.07.2015

Blisko 100 tysięcy nielegalnych paczek papierosów o rynkowej wartości 1 miliona 270 tysięcy złotych zabezpieczyli policjanci z Łosic. 32-letni właściciel kontrabandy usłyszał zarzut z kodeksu karno-skarbowego. Grozi mu wysoka grzywna, przepadek towaru i nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Działania operacyjne policjantów z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Łosicach, doprowadziły do zatrzymania 32-letniego mieszkańca gminy Mordy.

W trakcie przeszukania jego samochodu, oraz wynajętego na terenie Łosic garażu,  funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli blisko 100 tysięcy paczek nielegalnych papierosów.

Wartość rynkowa zabezpieczonego mienia przekracza 1 milion 270 tysięcy złotych.

Właściciel kontrabandy został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut z kodeksu karno-skarbowego. Wczoraj został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Siedlcach gdzie złożył wyjaśnienia i został objęty policyjnym dozorem.

Grozi mu wysoka grzywna, przepadek towaru i nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

KWP Radom / ik

  • Policjant zabezpiecza nielegalne papierosy
  • Nielegalne papierosy
  • Nielegalne papierosy
  • Nielegalne papierosy

Film Zabezpieczyli blisko 100 tysięcy paczek papierosów o wartości ponad 1,2 mln złotych

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zabezpieczyli blisko 100 tysięcy paczek papierosów o wartości ponad 1,2 mln złotych (format flv - rozmiar 7.12 MB)

Powrót na górę strony