Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Kameralne Lato 2015" rozpoczęte!

Data publikacji 06.07.2015

Festiwal "Kameralne Lato Radom 2015" wystartował! Parada zabytkowych pojazdów, która przejechała sprzed siedziby Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu do centrum miasta w oryginalny sposób rozpoczęła tegoroczną, 8. edycję ogólnopolskich spotkań filmowych.

Parada zabytkowych pojazdów z udziałem organizatorów i sympatyków festiwalu przejechała przez centrum Radomia i w oryginalny sposób powiadomiła mieszkańców o starcie imprezy. Barwny korowód dojechał do serca miasta przy ul. Żeromskiego, gdzie odbył się piknik filmowy dla mieszkańców. "Kameralne Lato" przy pięknej pogodzie reklamowało swój artystyczny program. Także mazowieccy policjanci wzięli w nim czynny udział. Korzystając z okazji przekazywali odwiedzającym piknik wiedzę z zakresu prewencji kryminalnej, kryminalistyki i pierwszej pomocy przedmedycznej.

Dzisiaj kolejny dzień festiwalu filmowego. W podradomskim Domaniowie odbędzie się pierwsza realizacja filmowa. Autorzy filmu zmierzą się z trudną tematyką prewencji kryminalnej. W swojej prezentacji będą starali się przekazać informacje, jak bezpiecznie spędzić wakacje nad wodą.

Jutro kolejna realizacja, w tym sceny specjalnej z udziałem Sekcji Antyterrorystycznej KWP zs. w Radomiu.

Zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w wydarzeniach festiwalowych!

(KWP w Radomiu / mw)

 
 

  • przejazd zabytkowych pojazdów rozpoczynający Kameralne Lato
  • piknik filmowy rozpoczynający Kameralne Lato
  • przejazd zabytkowych pojazdów rozpoczynający Kameralne Lato
  • przejazd zabytkowych pojazdów rozpoczynający Kameralne Lato
  • piknik filmowy rozpoczynający Kameralne Lato
Powrót na górę strony