Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Aresztowany za posiadanie znacznej ilości amfetaminy

Data publikacji 06.07.2015

Na dwa miesiące do aresztu trafił zatrzymany przez włocławskich policjantów 39-latek. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Podczas przeszukania jego piwnicy funkcjonariusze znaleźli blisko pół kilograma amfetaminy. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze, którzy w swojej codziennej pracy zwalczają przestępczość narkotykową, od dłuższego czasu obserwowali mieszkańca Włocławka. Przez ten czas zebrali dowody, które pozwoliły na przeszukanie miejsca zamieszkania mężczyzny przy ul. Plac Wolności. Policjanci weszli tam w miniony piątek (3.07.br.) około południa. Podczas przeszukania w piwnicy znaleźli kilka woreczków z białym proszkiem. Wstępne testy wykazały, że to amfetamina. W sumie policjanci zabezpieczyli blisko pół kilograma środków odurzających.

39-latek trafił do policyjnego aresztu, a następnego dnia usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu do 10 lat więzienia. Policjanci wnioskowali o tymczasowe aresztowanie mężczyzny. Sąd przychylił się i zadecydował, że najbliższe 2 miesiące spędzi on "za kratami". Mężczyzna był już notowany za posiadanie narkotyków.

(KWP w Bydgoszczy / mw)

Powrót na górę strony