Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Uczestnicy Kameralnego Lata z wizytą w KWP i pierwsze ujęcia

Data publikacji 07.07.2015

Kolejny dzień festiwalowy rozpoczął się od konsultacji technicznych i merytorycznych, w których udział wzięli młodzi twórcy oraz policjanci z KWP zs. w Radomiu. Wczoraj powstały natomiast pierwsze zdjęcia do filmu promującego bezpieczne zachowania nad wodą.

Trzeci dzień festiwalu rozpoczął się od spotkania uczestników Kameralnego Lata z policjantami z Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu. Młodzi filmowcy mogli zapoznać się z wyposażeniem, jakim dysponują mazowieccy policjanci oraz porozmawiać z mundurowymi o trudach codziennej służby na rzecz mieszkańców Mazowsza. Młodzież zwiedziła siedzibę Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Radomiu oraz Sztab KWP, a także spotkali się z pracownikami Wydziału Kadr.

Wczoraj natomiast w podradomskim Domaniowie powstały zdjęcia do filmu, którego konsultantami są policjanci z Wydziału Prewencji. Przed twórcami postawiono jedno zadanie: ma on przestrzegać przed brawurą nad wodą i promować bezpieczne zachowania. Obraz był realizowany pod opieką doświadczonych filmowców, Grzegorza Jaroszuka i Rafaela Lewandowskiego.

Dzisiaj po południu odbędzie się kolejna realizacja. W centrum Radomia będą kręcone sceny do filmu z udziałem policjantów z Sekcji Antyterrorystycznej KWP zs. w Radomiu.

(KWP w Radomiu / mw)

  • Pierwsze ujęcia
  • Pierwsze ujęcia
  • Pierwsze ujęcia
  • Pierwsze ujęcia
  • Pierwsze ujęcia
  • Pierwsze ujęcia
Powrót na górę strony