Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Chuligani w rękach Policji

Data publikacji 03.12.2007

W ręce mokotowskich policjantów wpadło dwóch chuliganów, którzy zniszczyli windę w centrum handlowym przy Wołoskiej. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Obaj mężczyźni byli pod wpływem alkoholu. Noc spędzili w policyjnej izbie zatrzymań. Wkrótce odpowiedzą za swoje czyny przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem. Policjanci patrolujący rejon ulicy Wołoskiej otrzymali informację, że w pobliskim centrum handlowych pracownicy ochrony ujęli sprawców uszkodzenia windy.

Funkcjonariusze natychmiast udali się pod wskazany adres. Na miejscu czekali już na nich zgłaszający wraz z ujętymi chuliganami. Z relacji personelu sklepu wynikało, że 25 - letni Piotr S. i 23 - letni Marcin W. zniszczyli drzwi wejściowe do windy i skutecznie ją unieruchomili. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu. Piotr S. i Marcin W. zostali zatrzymani. Obaj byli pod wpływem alkoholu. Noc spędzili w policyjnej izbie zatrzymań. Wkrótce odpowiedzą za swój czyn przed sądem.
Powrót na górę strony