Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W służbie ściga piratów drogowych - poza nią ściga się na trasach długodystansowych biegów

Data publikacji 08.07.2015

Biega zaledwie od roku, a już odnosi spore sukcesy. Sierż. Lucyna Suchecka z opolskiego ruchu drogowego często staje na podium w różnego rodzaju biegach. Ostatnim jej sukcesem było zajęcie III miejsce w V Mistrzostwach Policji w Półmaratonie, który odbył się w małopolskiej Rudawie. Wcześnie stanęła na podium półmaratonu w Sobótce.

"Gdy coś robie, wkładam w to całe serce i tak właśnie jest z bieganiem” - mówi o sobie sierż. Lucyna Suchecka z opolskiego ruchu drogowego. Na co dzień w służbie ściga piratów drogowych, po godzinach, w niebieskiej koszulce - grupy zapalonych biegaczy, ściga się na trasach przeróżnych biegów długodystansowych.

Ostatnim sukcesem biegowym Lucyny Sucheckiej jest zajęcie III miejsca w V Mistrzostwach Policji w Półmaratonie. Impreza odbyła się 14 czerwca tego roku w małopolskich Rudawach. Niezwykle wymagająca trasa okazała się dla naszej biegaczki szczęśliwa. Tym bardziej, że sierż. Lucyna Suchecka biega zaledwie od roku. Ale to nie jedyne sukcesy służącej w Policji od niespełna 3 lat biegaczki. Funkcjonariuszka ruchu drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Opolu stanęła również na podium półmaratonu, który przebiegła w marcu 2015 roku w Sobótce. Niebawem wystartuje także w najbliższym Biegu Opolskim.

Sport dla sierż. Lucyny Sucheckiej to sposób na spędzanie wolnego czasu i relaks. Poza bieganiem trenuje również bardzo wymagający crossfit. Czekamy zatem na sukcesy i w tej dyscyplinie sportu.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za przyszłe starty naszej policjantki.

(KWP w Opolu / mw)

  • Sierż. Lucyna Suchecka z opolskiego ruchu drogowego #1
  • Sierż. Lucyna Suchecka z opolskiego ruchu drogowego #2
  • Sierż. Lucyna Suchecka z opolskiego ruchu drogowego #3
  • Sierż. Lucyna Suchecka z opolskiego ruchu drogowego #4
  • Sierż. Lucyna Suchecka z opolskiego ruchu drogowego #5
  • Sierż. Lucyna Suchecka z opolskiego ruchu drogowego #6
  • Sierż. Lucyna Suchecka z opolskiego ruchu drogowego #7
  • Sierż. Lucyna Suchecka z opolskiego ruchu drogowego #8
  • Sierż. Lucyna Suchecka z opolskiego ruchu drogowego #9
Powrót na górę strony