Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

29-latek zatrzymany w związku wypadkiem drogowym

Data publikacji 08.07.2015

Policjanci z wydziału kryminalnego z Otwocka zatrzymali 29-letniego mężczyznę podejrzewanego o spowodowanie wypadku drogowego ,w którym śmierć poniosło dwoje obywateli Ukrainy.

Szeroko zakrojone działanie operacyjne prowadzone przez policjantów z wydziału kryminalnego i dochodzeniowo- śledczego z Otwocka doprowadziły do zatrzymania 29-letniego mężczyzny, podejrzewanego o spowodowanie wypadku drogowego.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek o 23.00 pomiędzy Karczewem a miejscowością Janów.

Kierowca granatowego volkswagena typu cabrio potracił kobietę i mężczyznę, którzy w wyniku odniesionych obrażeń ponieśli śmierć. Z zebranych przez policjantów informacji wynika, że po wypadku kierowca volkswagena zbiegł.

Postępowanie prowadzone jest pod nadzorem otwockiej prokuratury. Obecnie trwają czynności procesowe, między innymi został on już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Śledztwo wykaże dokładne okoliczności, w jakich doszło do tego tragicznego w skutkach wypadku.

(KSP/ic)

Film 29-latek zatrzymany w związku wypadkiem drogowym

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik 29-latek zatrzymany w związku wypadkiem drogowym (format flv - rozmiar 11.08 MB)

Powrót na górę strony