Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali uczestniczkę zdarzenia w tramwaju

Data publikacji 09.07.2015

Kryminalni z Pragi Południe dziś z samego rana zatrzymali 19-letnią kobietę, jedną z prawdopodobnych uczestniczek zajścia, do którego doszło dwa dni temu w tramwaju. Śledczy aktualnie gromadzą materiał dowodowy, przesłuchują świadków, w dalszej kolejności zwrócą się do prokuratury z wnioskiem o wszczęcie śledztwa. Apelujemy do wszystkich osób, które były świadkami tego zdarzenia o zgłaszanie się do KRP Warszawa VII, ul. Grenadierów 73/75, tel. (22) 603-76-55.

Dwa dni temu w tramwaju jadącym w kierunku Pragi Południe miała miejsce awantura, którą wywołały trzy młode kobiety. Zachowywały się one wulgarnie wobec pasażerów, atakowały inne osoby, doszło również do przepychanek, szarpania, a nawet usiłowania rozboju.

Do komendy przy ulicy Grenadierów zgłosiły się osoby pokrzywdzone, funkcjonariusze natychmiast przystąpili do działania i ustalenia, kim były sprawczynie całego zajścia.

Dziś z samego kryminalni zatrzymali 19-letnią kobietę, podejrzewaną o udział w zdarzeniu sprzed dwóch dni.

Aktualnie śledczy gromadzą materiał dowodowy, przesłuchują kolejnych świadków i dokładnie wyjaśniają okoliczności zajścia. W dalszej kolejności dochodzeniowcy zwrócą się do prokuratury z wnioskiem o wszczęcie śledztwa. Zatrzymanie pozostałych uczestniczek zdarzenia jest już tylko kwestią czasu.

Policjanci proszą wszystkich świadków zdarzenia o zgłaszanie się do Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII, ul. Grenadierów 73/75, tel. do dyżurnego jednostki: (22)603-76-55.

(KSP / mw)

Powrót na górę strony