Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Budowa nowej komendy w Łańcucie

Data publikacji 09.07.2015

Teren i obiekty nowo budowanej siedziby Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie zwiedzili dzisiaj dziennikarze. Prace budowlane, które nadzoruje Wydział Inwestycji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, przebiegają bez zakłóceń.

Prace budowlane ruszyły 15 września 2014 r. Budowa nowej komendy realizowana jest w ramach "Programu Standaryzacji Komend i Komisariatów Policji" Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

Dziś, podczas wizyty dziennikarzy, kierownik budowy Andrzej Malinowski i naczelnik Wydziału Inwestycji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie Beata Gołda podsumowali dotychczasowe efekty inwestycji.

Gotowe są już budynki komendy i garażu łącznie z dachami, zamontowana w nich jest stolarka wewnętrzna. Gotowe są tynki i część posadzek. Budynek garażu ma gotową elewację, a elewacja budynku głównego wykończona jest w 30 procentach. Wykonawca zakończył już montaż instalacji sanitarnych i elektrycznych oraz ogrodzenie od strony obiektów MOSiR-u. 

Najbliższe plany to dokończenie elewacji, posadzek na parterze, montaż podwieszanych sufitów i okładzin ceramicznych. Niebawem rozpoczną się roboty drogowe wokół budynków, montaż instalacji wentylacji mechanicznej wraz z centralami wentylacyjnymi i montaż elektrycznych tablic rozdzielczych. 

Obecnie łańcucka komenda mieści się w ciasnym budynku z 1930 roku, przy którym nie ma parkingu.

(KWP w Rzeszowie / mw)

Czytaj również: Budowa komendy w Łańcucie symbolicznie rozpoczęta ►

  • Dziennikarze z wizytą na budowie nowej komendy w Łańcucie
  • Dziennikarze z wizytą na budowie nowej komendy w Łańcucie
  • Dziennikarze z wizytą na budowie nowej komendy w Łańcucie
  • Dziennikarze z wizytą na budowie nowej komendy w Łańcucie
Powrót na górę strony