Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Z nożem na konkubenta

Data publikacji 03.12.2007

Policjanci z Inowrocławia zatrzymali kobietę, która podczas awantury domowej ugodziła nożem swojego konkubenta. Mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala. Jak się okazało, Barbara N. była pijana. We krwi miała prawie 2 promile. Teraz usłyszy zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym, za co grozi jej do 12 lat więzienia.

Kilka minut przed godziną 14 do oficera dyżurnego komendy w Inowrocławiu dotarła informacja o awanturze domowej w jednym z mieszkań przy ulicy Hoyera. Ze zgłoszenia wynikało, że 46–letni mężczyzna został zraniony nożem.

Pod wskazany adres od razu wysłano najbliższy patrol prewencji. Na miejscu policjanci ustalili, że podczas kłótni Barbara N. (40 l.) ugodziła nożem kuchennym swojego konkubenta. Natychmiast wezwano pogotowie ratunkowe. Mężczyzna z raną klatki piersiowej trafił do szpitala. Mimo natychmiastowej reanimacji zmarł.

Barbara N. została zatrzymana. Jak się okazało, była pijana. We krwi miała 1,78 promila alkoholu. Dziś zostanie przesłuchana. Prawdopodobnie będzie odpowiadać za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym, za co grozi jej do 12 lat więzienia.

Powrót na górę strony