Policjanci przygotowani do Przystanku Woodstock - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci przygotowani do Przystanku Woodstock

Data publikacji 14.07.2015

W Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim policjanci potwierdzili wicewojewodzie Janowi Świrepo gotowość do zabezpieczenia Przystanku Woodstock. W tym roku w Kostrzynie pojawi się ponad 1200 policjantów, którzy będą dbać o bezpieczeństwo uczestników festiwalu.

Dzisiejsze spotkanie przedstawicieli wielu służb i instytucji w urzędzie wojewódzkim było kolejnym przed tegorocznym festiwalem. Policjanci nad planem zabezpieczenia imprezy pracowali już od wielu tygodni. W sumie do służby w czasie Przystanku zostanie skierowanych ponad 1200 policjantów, w tym ponad 500 z jednostek spoza województwa lubuskiego. Obecni na spotkaniu przedstawiciele Policji potwierdzili swoją gotowość do nadchodzącego festiwalu.

Lubuscy funkcjonariusze posiadają bogate doświadczenie z lat ubiegłych. Z każdym rokiem wprowadzane są udogodnienia, które mają ułatwić przyjazd, pobyt, a także wyjazd z Kostrzyna. Bezpieczeństwo podczas imprezy jest dla wszystkich zaangażowanych podmiotów najważniejsze, dlatego od kilkunastu tygodni prowadzone były wzajemne konsultacje. Ich rezultatem jest gotowość funkcjonariuszy do zabezpieczenia tegorocznego Przystanku Woodstock.

(KWP w Gorzowie / mw)

  • Policjanci przygotowani do Przystanku Woodstock
  • Policjanci przygotowani do Przystanku Woodstock
  • Policjanci przygotowani do Przystanku Woodstock
Powrót na górę strony
Polska Policja