Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymana w związku z incydentem w meczecie

Data publikacji 16.07.2015

Szeroko zakrojone działania operacyjne policjantów z Ochoty i funkcjonariuszy Komendy Stołecznej Policji doprowadziły do zatrzymania 29-letniej kobiety, podejrzewanej o to, że kilka dni temu rozrzuciła w meczecie kawałki mięsa. Najprawdopodobniej dziś zatrzymana usłyszy zarzut znieważenia miejsca wykonywania obrzędów religijnych, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Informacja o tym, że ktoś rozrzucił w meczecie kawałki mięsa dotarła do policjantów z Ochoty w minioną sobotę (11.07.br.). Policjanci przyjmując zawiadomienie o przestępstwie zabezpieczyli nagranie z monitoringu.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze zwalczający przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu na Ochocie. Aby rozwiązać sprawę bardzo skrupulatnie gromadzili wszelkie ślady i dowody. Do działań włączyli się także policjanci z Komendy Stołecznej Policji. Wytężona praca funkcjonariuszy w krótkim czasie przyniosła efekty. Wczoraj na terenie Warszawy policjanci zatrzymali w tej sprawie 29-letnią kobietę.

Jeszcze prawdopodobnie dzisiaj kobieta usłyszy zarzut za popełnione przestępstwo. Grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.

(KSP / mw)

Powrót na górę strony