Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Para ze Zdzieszowic w szpitalu – policjanci zabezpieczyli opakowania po „Mocarzu”

Data publikacji 17.07.2015

Policjanci zabezpieczyli tabletki oraz opakowania z napisem „Mocarz”. Substancje prawdopodobnie zażyła para ze Zdzieszowic. 29-latek oraz jego 21-letnia znajoma zachowali się, jakby byli w amoku, co jakiś czas tracili kontakt z rzeczywistością. Wszystko miało miejsce w centrum miasta. O interwencję, policjantów poprosili ratownicy medyczni udzielający parze pomocy. Ostrzegamy przed zażywaniem tej trucizny!

Około 20:00 ratownicy medyczni poprosili policjantów ze Zdzieszowic o interwencję w związku z udzielaniem pomocy dwóm agresywnym osobom. Całe zdarzenie miało miejsce w centrum miasta. Już pierwsze ustalenia policjantów będących na miejscu wskazywał, że 29-latek i jego 21-letnia znajoma byli pod silnym działaniem środków psychoaktywnych.

Byli agresywni, zachowali się, jakby byli w amoku, co jakiś czas tracili kontakt z rzeczywistością. Oboje trafili do szpitala z objawami zatrucia organizmu. W trakcie wyjaśniania tej sprawy, po przeszukaniu mieszkania mężczyzny zdzieszowiccy policjanci zabezpieczyli woreczki strunowe z prawie 200 tabletkami oraz puste opakowanie z napisem „Mocarz”.

W tej sprawie wszczęto postępowanie z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. Policjanci czekają również na wyniki badań toksykologicznych mieszkańców Zdzieszowic.

Apelujemy !

„Dopalacze” to niezwykle silne i niebezpieczne narkotyki. Ich zażywanie jest niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia. Nie kupujcie i nie zażywajcie tej trucizny!

(KWP w Opolu / ic)

  • Para ze Zdzieszowic w szpitalu – policjanci zabezpieczyli opakowania po „Mocarzu”
  • Para ze Zdzieszowic w szpitalu – policjanci zabezpieczyli opakowania po „Mocarzu”
  • Para ze Zdzieszowic w szpitalu – policjanci zabezpieczyli opakowania po „Mocarzu”
Powrót na górę strony