Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Diler wpadł na woodstockowym polu

Data publikacji 30.07.2015

Na woodstockowym polu nie ma miejsca dla narkotyków. To przesłanie Jurka Owsiaka znajduje potwierdzenie w faktach. W środę wieczorem (29.07.2015 r.) służby organizatora "Przystanku" wspólnie z Policją zatrzymały 36-letniego mieszkańca Krakowa. Mężczyzna miał przy sobie plecak, a w nim 214 tabletek, około 57 zawiniątek z zawartością suszu roślinnego oraz woreczki zawierające środki narkotyczne. Zatrzymany diler jeszcze dziś usłyszy zarzut usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków.

Rozpoczął się tegoroczny "Przystanek Woodstock". W Kostrzynie już od początku tygodnia pracuje Policja i służby organizatora imprezy, który na każdym kroku podkreśla, że na woodstockowym polu nie ma przyzwolenia dla narkotyków. Efekty wspólnych działań "Pokojowego Patrolu" i Policji są widoczne. W środę wieczorem zatrzymany został 36-letni mieszkaniec Krakowa, podejrzewany o rozprowadzanie narkotyków. Mężczyzna zwrócił uwagę służb oferując środki, które miał przy sobie w plecaku. Po zatrzymaniu i doprowadzeniu do "Posterunku Polowego" policjanci potwierdzili, że 36-latek posiada znaczne ilości narkotyków. W plecaku znajdowało się 214 tabletek, około 57 zawiniątek z zawartością suszu roślinnego oraz woreczki zawierające środki narkotyczne.

Jeszcze tego samego dnia zatrzymany mężczyzna trafił do Gorzowa Wlkp. Już niebawem policjanci z Komendy Miejskiej Policji przeprowadzą przesłuchanie. Wszystko wskazuje, że 36-letni krakowianin usłyszy zarzut usiłowania wprowadzenia do obrotu znacznej ilości narkotyków. Za popełnienie tego czynu grozi kara do 12 lat więzienia.

(KWP w Gorzowie / mw)

Powrót na górę strony