Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczecińscy policjanci zabezpieczyli prawie 200 gramów narkotyków

Data publikacji 30.07.2015

Policjanci z Zespołu ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców KMP w Szczecinie zatrzymali 18-latka, który w mieszkaniu miał prawie 200 gramów marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące handlu transgranicznego oraz posiadania znacznej ilości narkotyków. Dziś ma zapaść decyzja o tymczasowym aresztowaniu 18- latka.

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie otrzymali informacje, że w jednym z mieszkań na Pogodnie może znajdować się znaczna ilość narkotyków. Policjanci ustalili adres i osobę mogącą zajmować się tym procederem. Dwa dni temu mundurowi wylegitymowali mężczyznę, który jak się okazało, mieszkał pod adresem podanym w informacji. Osoba ta powiązana jest ze środowiskiem pseudokibiców klubu Pogoń Szczecin. W mieszkaniu policjanci ujawnili prawie 200 gramów marihuany, wagę elektroniczną oraz młynek.

Zebrany przez funkcjonariuszy z Pogodna materiał procesowy pozwolił na przedstawienie 18-latkowi zarzutów dotyczących handlu transgranicznego oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Policjanci pracujący nad sprawą szczegółowo wyjaśniają jej okoliczności. Sprawdzają m.in. źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz inne osoby biorące udział w tym przestępczym procederze. Za popełnione  przestępstwa mężczyźnie może grozić nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Dziś sąd ma zdecydować o tymczasowym aresztowaniu młodego szczecinianina.

(KWP w Szczecinie / mw)

  • Zabezpieczone narkotyki
  • Zabezpieczone narkotyki
  • Zabezpieczone narkotyki
Powrót na górę strony