Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne zatrzymanie zrealizowane przez Zespół Poszukiwań Celowych mazowieckiej komendy

Data publikacji 31.07.2015

Mazowieccy policjanci wraz z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali na terenie tego miasta mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Funkcjonariusze potrzebowali zaledwie kilku tygodni by ustalić gdzie przebywa. Zatrzymany 46-latek jest podejrzany o kierowanie zorganizowaną grupą przestępczą zajmującą się nielegalnym obrotem paliwami.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu zatrzymali 46-latka, który podejrzewany jest o kierowanie zorganizowaną grupą o charakterze przestępczym.

Do zatrzymania doszło na terenie Jeleniej Góry, gdzie ukrywał się poszukiwany. Mazowieccy policjanci wspomagani byli w swoich działaniach przez funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego KMP w Jeleniej Górze.

Działalność mężczyzny miała polegać na nielegalnym sprowadzaniu z zagranicy paliw i rozprowadzaniu ich na terenie Polski. Zatrzymany był już wcześniej karany za podobne przestępstwo. 46-latek został zatrzymany w areszcie. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Radomiu / mw)

Powrót na górę strony