Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejne zatrzymania i areszty w sprawie narkotykowej

Data publikacji 31.07.2015

Zarzuty udziału w obrocie znacznymi ilościami środków odurzających, a także udzielania tych substancji innym osobom usłyszeli trzej kolejni mężczyźni zatrzymani przez policjantów do sprawy narkotykowej. Dwóch z nich decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. To kontynuacja działań łomżyńskich i białostockich policjantów pracujących pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Łomży.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Łomży, wspólnie z mundurowymi z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku oraz funkcjonariuszami pionu dochodzeniowo-śledczego, w wyniku realizowanych czynności dotyczących wprowadzania na rynek znacznych ilości narkotyków, w ubiegły wtorek zatrzymali trzech mieszkańców Łomży w wieku od 23 do 34 lat. Działania policjantów to kontynuacja intensywnie prowadzonego śledztwa, a to kolejne już zatrzymania w tej sprawie (CZYTAJ WIĘCEJ). Z ustaleń funkcjonariuszy intensywnie pracujących nad tą sprawą wynika, że środki odurzające rozprowadzane były między innymi na terenie Łomży.

Podejrzani o handel znacznymi ilościami marihuany usłyszeli już zarzuty. Wczoraj, na wniosek prokuratury, Sąd Rejonowy w Łomży wobec dwóch z mężczyzn zastosował środki zapobiegawcze w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za udział w obrocie znacznymi ilościami narkotyków grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy i niewykluczone są kolejne zatrzymania.

(KWP w Białymstoku / mg)

Powrót na górę strony