Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Minister Teresa Piotrowska dopingowała zawodników biegu w Gąsawie

Data publikacji 03.08.2015

15 policjantów, w tym 6 funkcjonariuszy ze żnińskiego garnizonu, uczestniczyło w VII Biegu im. dr. Gustawa Mądroszyka w Gąsawie. Tegoroczna impreza była wyjątkowa, gdyż oprócz władz samorządowych powiatu żnińskiego i parlamentarzystów, zawodników dopingowała Minister Spraw Wewnętrznych Pani Teresa Piotrowska

W sobotę (1.08.15) w Gąsawie w powicie żnińskim odbyły się już po raz VII Biegi Gąsawskie im. dr Gustawa Mądroszyka. Po raz pierwszy natomiast, w ramach tej imprezy, odbył się bieg policjantów, w którym wzięło udział 15 funkcjonariuszy, w tym 6 policjantów ze żnińskiej komendy: Michalina Kaczmarek, Dariusz Śliwiński, Waldemar Grądziel, Krzysztof Obiała, Dawid Jułga i Leszek Berend. 

Trasa biegu to 10 kilometrów, a wszystkich uczestników wystartowało aż 183. Pierwszy na mecie ze żnińskich mundurowych zameldował się Dariusz Śliwiński, który okazał się również najlepszy w swojej kategorii wiekowej. Zajął 3 miejsce spośród policjantów i 4 w całym biegu, uzyskując czas 36,51.

Tegoroczna impreza była wyjątkowa nie tylko ze względu na duża ilość uczestników oraz wspaniałą pogodę, ale głównie za sprawą Minister Spraw Wewnętrznych Pani Teresy Piotrowskiej, która przyjechała do Gąsawy, aby dopingować zawodników, a następnie złożyć gratulacje zwycięzcom oraz pozostałym. Na imprezie obecni byli również parlamentarzyści, a także lokalni samorządowcy.

Żnińscy policjanci po zakończonych zawodach powiedzieli zgodnie, że już myślą o następnej imprezie w Gąsawie. Chcą wystartować w większej grupie i uzyskać jeszcze lepsze wyniki. 
Czego oczywiście życzymy!

(KWP Bydgoszcz / mb)

Powrót na górę strony