Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Uroczyste rozpoczęcie szkolenia zawodowego dla absolwentów szkół wyższych

Data publikacji 17.08.2015

Ponad 200 policjantów rozpoczęło w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie szkolenie, dzięki któremu po zdaniu końcowego egzaminu, dołączą do grona oficerów Policji. Do pełnienia odpowiedzialnej roli, przez 106 dni, przygotowywać się będą pod okiem doświadczonych wykładowców szczycieńskiej uczelni.

17 sierpnia 2015 r. w auli Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie odbyło się uroczyste rozpoczęcie szkolenia zawodowego dla absolwentów szkół wyższych. Uroczystość rozpoczęła się od powitania kursantów przez Panią insp. dr Danutę Bukowiecką. Zastępca Komendanta-Prorektor, podczas krótkiego wystąpienia, życzyła kursantom przede wszystkim pozytywnego ukończenia szkolenia.

Teraz przez najbliższe 106 dni, 205 policjantów z całej Polski poszerzać będzie swoją wiedzę i umiejętności zawodowe o treści programowe niezbędne do kierowania zasobami ludzkimi, przy jednoczesnym doskonaleniu sprawności fizycznej.

„Wybitnych menedżerów wyróżnia to, że posiedli wiedzę o tajnikach funkcjonowania zespołów ludzkich i mogą wygrywać na swoich zespołach melodie niedostępne szefom mniej wybitnym” (Potocki A., Zachowania organizacyjne.). Zdobyta w WSPol wiedza z pewnością będzie w tym pomocna.

Ukończenie szkolenia zawodowego dla absolwentów szkół wyższych pozwoli kursantom przystąpić do egzaminu oficerskiego, niezbędnego do mianowania na pierwszy stopień policyjny w korpusie oficerów młodszych.

W uroczystości udział wzięła również kadra kierownicza oraz dydaktyczna Uczelni.

(WSPol w Szczytnie / mw)

  • Przemówienie insp. dr Danuty Bukowieckiej Zastępcy Komendanta - Prorektor WSPol
  • SASW
  • Kadra kierownicza i dydaktyczna WSPol podczas uroczystego rozpoczęcia SASW
  • Kursanci SASW
  • Kursanci SASW
Powrót na górę strony
Polska Policja