Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zostali wyróżnieni za profesjonalizm i zaangażowanie w służbie

Data publikacji 27.08.2015

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu, doceniając zaangażowanie w służbie oraz wzorowe wykonywanie swoich obowiązków służbowych, wyróżnił i nagrodził funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego dolnośląskiej Policji. Wyróżnienia, policjanci odebrali w obecności przełożonego, z rąk Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Zygmunta Skwierawskiego.

Funkcjonariusze - wyróżnieni dzisiaj przez Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu nadinsp. Wojciecha Ołdyńskiego - wykazali się ogromną  determinacją i zaangażowaniem w wyjaśnieniu sprawy dotyczącej zabójstwa na terenie powiatu zgorzeleckiego.

Zatrzymanie podejrzanego o ten czyn mężczyzny, było efektem żmudnej pracy operacyjnej i współpracy funkcjonariuszy z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu.

Profesjonalnie przeprowadzone działania, dokładna analiza zebranych w sprawie materiałów doprowadziły do ustalenia wszystkich okoliczności w związku z zabójstwem. Zatrzymany usłyszał stosowne zarzuty, a decyzją sądu został już tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

(KWP Wrocław / mb)

  • nagrodzeni policjanci
  • nagrodzeni policjanci
Powrót na górę strony