Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

15-letniego złodzieja zarejestrowały kamery

Data publikacji 05.12.2007

15-latka, który kilka dni wcześniej okradł przyczepę kempingową swojego sąsiada, zatrzymali policjanci z Ochoty. Chłopak wpadł, bo włamanie zarejestrowały kamery osiedlowego monitoringu. Teraz o jego losie zdecyduje sąd rodziny.

Kilka dni temu do komendy przy ulicy Opaczewskiej zgłosił się mężczyzna, który powiedział, że został okradziony. Z jego relacji wynikało, że z przyczepy kempingowej, która stoi przy ulicy 1-go sierpnia ktoś ukradł sprzęt AGD i TV.

Policjanci od razu zajęli się tą sprawą. Zaraz po przyjęciu zawiadomienia, sprawdzili nagranie z kamer monitoringu osiedlowego. Szybko okazało się, że na taśmie zarejestrowani są trzej młodzi chłopcy, którzy włamują się do przyczepy. Na obrazie widać wyraźnie, jak kradną pozostawione w niej rzeczy. Funkcjonariusze prowadzący postępowanie precyzyjnie zbadali każdy szczegół. Zebrane informacje doprowadziły ich do jednego ze sprawców - 15-letniego Tomasza N.

Wczoraj w samo południe zatrzymali go w jego mieszkaniu na Ochocie. Chłopak został już przesłuchany przez policjantów z referatu ds. nieletnich i patologii. O jego dalszym losie teraz zadecyduje sąd rodzinny.

Powrót na górę strony