Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczyli podrabianą odzież

Data publikacji 06.12.2007

Towar o wartości rynkowej około 1,3 miliona złotych zabezpieczyli policjanci ze stołecznego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą, Piaseczna oraz funkcjonariusze izby celnej. Podrobioną odzież sportową znaleziono w magazynie w Wólce Kosowskiej. W ręce policjantów wpadł też 29 letni Sehmus E. obywatel Turcji, który wprowadzał podróbki do obrotu.

Już od pewnego czasu policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą obserwowali magazyn, w którym mógł być przechowywany podrabiany towar. Kiedy mieli już pewność, że dochodzi tam do nielegalnego procederu, wkroczyli do akcji. W sumie kilkunastu funkcjonariuszy z komendy stołecznej, komendy z Piaseczna i izby celnej weszło na teren magazynu znajdującego się w Wólce Kosowskiej. To był strzał w dziesiątkę. Mundurowi zabezpieczyli podrabiane koszulki, bluzy i spodnie dresowe. Z policyjnych ustaleń wynika, że rynkowa wartość zabezpieczonej odzieży to około 1,3 miliona złotych.

Zatrzymany 29 letni obywatel Turcji, Shemus E., odpowie za złamanie ustawy o prawie własności przemysłowej i ustawy o nieuczciwej konkurencji. Sprawą zajmą się teraz policjanci z Piaseczna.

Film Zabezpieczyli podrabianą odzież


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zabezpieczyli podrabianą odzież (format flv - rozmiar 2.46 MB)

Powrót na górę strony