Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Grodziscy policjanci pomogą w leczeniu Karolinki

Data publikacji 09.09.2015

Policjanci grodziskiej komendy już po raz trzeci organizują Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej. Tym razem środki finansowe zebrane w czasie trwania dwudniowego turnieju zostaną przeznaczone na pomoc w leczeniu 9-letniej Karolinki. W tegorocznym turnieju udział weźmie 18 reprezentacji służb resortu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oraz Obrony Narodowej, a nawet drużyna z Litwy. Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem sportowych zmagań i pokazów oraz wsparciem finansowym dla chorego dziecka, zapraszamy 19 i 20 września do grodziskiej hali sportowej przy ul. Westfala 3A.

19 i 20 września br. w hali sportowej w Grodzisku Mazowieckim odbędzie się „Charytatywny Turniej Halowej Piłki Nożnej – dla Karolinki”, którego organizatorami są grodziscy policjanci oraz Starostwo Powiatu Grodziskiego i Urząd Miasta w Grodzisku Mazowieckim. Celem przedsięwzięcia jest pomoc w leczeniu 9-letniej Karolinki, która jest podopieczną Fundacji „Zdążyć z Pomocą”. W turnieju udział wezmą m.in. reprezentacje służb resortu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych oraz Ministerstwa Obrony Narodowej, a także drużyna z Litwy. Organizację turnieju będzie wspierać wiele instytucji i osób prywatnych.

Rozgrywki rozpoczną się w sobotę od godz. 8.00, a oficjalne otwarcie z pokazem musztry orkiestry policyjnej, pokazem fitness i aukcją wyjątkowych przedmiotów odbędzie się o godz. 14.00. W niedzielę drużyny będą grały od godz. 9.00 do 15.30. Po wręczeniu pucharów od godz. 16.00 dla wszystkich zagra na scenie 7 zespołów muzycznych. W trakcie dwóch dni turnieju będzie można wziąć udział w loterii z bardzo atrakcyjnymi wygranymi, obejrzeć sprzęt służb mundurowych, zjeść ciepły posiłek, a dla dzieci od godz. 11.00 przygotowane są zabawy i warsztaty pod okiem animatorów i żywych maskotek.

Mamy nadzieję, że podczas turnieju nie zabraknie sportowych emocji, a także hojności mieszkańców na ten wyjątkowy cel.

(KSP / mw)

Powrót na górę strony