Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny diler narkotyków w areszcie

Data publikacji 06.12.2007

Kolejny diler narkotyków został zatrzymany przez policjantów z Sekcji do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Łodzi. To już trzecia zatrzymana osoba w toczącym się śledztwie.

Policjanci od dłuższego czasu prowadzili sprawę dotycząca rozprowadzania narkotyków wśród mieszkańców Łodzi. Miał się tym zajmować młody mężczyzna. Po świetnie przeprowadzonych czynnościach operacyjnych oraz zebraniu materiału dowodowego policjanci przystąpili do zatrzymania.

Zatrzymany 24-letni mieszkaniec Łodzi w okresie od grudnia ubiegłego roku do października br. wprowadził do obrotu substancje psychotropowe w postaci amfetaminy i marihuany w ilości nie mniejszej niż 5 kilogramów za kwotę nie mniejszą niż 62 tysiące złotych. Podczas przeszukania osoby i jego mieszkania na Polesiu ujawniono i zabezpieczono przedmioty mogące służyć do popełnienia przestępstwa oraz mogące pochodzić z handlu narkotykami. Młody łodzianin jest w toczącym się śledztwie już trzecią osobą zatrzymaną do handlu środkami odurzającymi. Sprawa jest rozwojowa i przewidywane są dalsze zatrzymania. W przeszłości 24-latek notowany był za rozboje kradzieże i oszustwa. Tym razem odpowie za wprowadzenie do obrotu znacznych ilości narkotyków za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Decyzją Sądu zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

  • Kolejny diler narkotyków w areszcie
  • Kolejny diler narkotyków w areszcie
  • Kolejny diler narkotyków w areszcie
Powrót na górę strony