Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwe odnalezienie przedszkolaków

Data publikacji 17.09.2015

Zastępca oficera dyżurnego siemianowickiej komendy policji odnalazł dwójkę 5-latków. Chłopcy oddalili się z przedszkolnego placu zabaw. W poszukiwania zaangażowano znaczne siły policyjne z komend w Siemianowicach, Bytomiu oraz katowickiego oddziału prewencji. Dzieci oświadczyły, że opuściły plac zabaw, ponieważ się... nudziły.

Wczoraj (16.09.br.) kilkanaście minut przed 13.00 oficer dyżurny siemianowickiej komendy policji otrzymał zawiadomienie o oddaleniu się z przedszkolnego placu zabaw przy ulicy Okrężnej, dwóch 5-letnich chłopców. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania przedszkolaków.  

W działaniach brali udział policjanci z Siemianowic oraz mundurowi z Bytomia i katowickiego oddziału prewencji. Już po niespełna godzinie wracający ze szkolenia zastępca oficera dyżurnego siemianowickiej komendy policji, na skrzyżowaniu ulic  Kościuszki i Michałkowickiej zauważył dwóch poszukiwanych chłopców. Dzieci potwierdziły, że opuściły przedszkolny plac zabaw, ponieważ się nudziły.

Chłopcy wrócili już pod opiekę rodziców. Siemianowiccy śledczy ustalają natomiast, jak mogło dojść do samowolnego opuszczenia przedszkola przez kilkulatków.

(KWP w Katowicach / mw)

Powrót na górę strony