Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł z narkotykami

Data publikacji 06.12.2007

Prawie 40 porcji marihuany i kokainę zabezpieczyli kryminalni z warszawskiego Ursynowa w trakcie przeszukania jednego z mieszkań przy Lokajskiego. 26- letni amator środków odurzających trafił do policyjnego aresztu. Wkrótce zajmie się nim sąd. Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat więzienia.

Ursynowscy policjanci skutecznie zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej. Systematycznie prowadzą rozpoznanie środowisk przestępczych, kontrolują miejsca szczególnie zagrożone tego rodzaju przestępczością. Niemal codziennie w ich ręce wpadają osoby posiadające lub rozprowadzające narkotyki.
Z uzyskanych przez kryminalnych informacji wynikało, że w rejonie ulicy Lokajskiego często dochodzi do transakcji narkotykowych. W trakcie obserwacji jednego z podwórek ich uwagę zwrócił młody mężczyzna, który rozglądał się nerwowo wokół siebie. Funkcjonariusze postanowili go wylegitymować. W trakcie kontroli osobistej okazało się, że Maciej N. (26 lat) miał przy sobie dwie torebki foliowe z kokainą.

Jeszcze tego samego dnia policjanci przeszukali mieszkanie 26-latka. W jednym z pomieszczeń znaleźli ukryte pod kaloryferem cztery torebki z kokainą, 38 porcji marihuany i kilkadziesiąt pustych torebek foliowych zamykanych strunowo.
Maciej N. został zatrzymany. Noc spędził w policyjnej izbie zatrzymań. Wkrótce zajmie się nim sąd. Za posiadanie środków odurzających wkrótce stanie przed sądem. Za czyn, którego się dopuścił może trafić za kratki nawet na 3 lata.
Powrót na górę strony