Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o posiadanie narkotyków, nielegalnej broni i amunicji zatrzymany

Data publikacji 19.09.2015

Blisko 740 gramów amfetaminy, działkę marihuany, dwie jednostki broni oraz amunicję różnego kalibru do broni palnej zabezpieczyli kryminalni z Piaseczna w mieszkaniu Michała P. Zatrzymany 29-latek usłyszał w prokuraturze zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz nielegalnego posiadania broni i amunicji. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego piaseczyńskiej komendy od pewnego czasu realizowali czynności związane z ustaleniem osoby posiadającej narkotyki. Prowadzone działania oraz zebrany materiał wskazywał, że osobą, która może posiadać znaczną ilość narkotyków jest Michał P.

Po krótkiej obserwacji kryminalni zatrzymali podejrzewanego mężczyznę, w jego domu w Konstancinie Jeziornie. Michał P. niczego się nie spodziewał i zatrzymanie było dla niego kompletnym zaskoczeniem. Policjanci podczas prowadzonych czynności w miejscu zamieszkania 29-latka ujawnili i zabezpieczyli blisko 740 gramów amfetaminy, działkę marihuany, a także nielegalnie posiadane dwie jednostki broni i 128 sztuk amunicji różnego kalibru.

Zatrzymanego 29-latka przewieziono do policyjnej celi. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie Michałowi P. zarzutów posiadania znacznej ilości narkotyków oraz nielegalnego posiadania broni i amunicji, za co grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu 29-latek został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

(KSP / mw)

  • Zabezpieczona broń i amunicja
  • Zatrzymany doprowadzony do auta
  • Zabezpieczone narkotyki

Film Podejrzany o posiadanie narkotyków, nielegalnej broni i amunicji zatrzymany

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Podejrzany o posiadanie narkotyków, nielegalnej broni i amunicji zatrzymany (format flv - rozmiar 5.89 MB)

Powrót na górę strony