Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymali podejrzanego o pedofilię

Data publikacji 19.09.2015

Kryminalni z zabrzańskiej komendy zatrzymali podejrzanego o pedofilię. Mężczyzna w centrum Zabrza umówił się z 13-latką. Nie wiedział jednak, że tak naprawdę kontaktował się z osobą dorosłą. Gdy przyjechał na spotkanie, wpadł w policyjną zasadzkę. Wobec zatrzymanego zastosowano dozór policyjny.

30-letniego mężczyznę podejrzanego o pedofilię zatrzymali kryminalni z zabrzańskiej komendy. Do zatrzymania doszło w centrum Zabrza, gdzie mężczyzna umówił się na spotkanie z 13-letnią dziewczynką. Nie wiedział jednak, że tak naprawdę kontaktował się z osobą dorosłą.

Jak wynika z ustaleń, mężczyzna na jednej ze stron www zamieścił anons o chęci spotkania się z osobą nieletnią. Oferował gotówkę w zamian za poddanie się innym czynnościom seksualnym. Dzięki czujności mieszkańca Wrocławia, który poinformował o anonsie zabrzańskich policjantów, kryminalni mogli przygotować zasadzkę. Cała akcja prowadzona była przy współpracy z policjantami zwalczającymi cyberprzestępczość z komendy wojewódzkiej w Katowicach.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Zabrzańska prokuratura zastosowała wobec niego dozór policyjny. Czynności w sprawie trwają.

(KWP w Katowicach / mw)

  • Zatrzymany mężczyzna
  • Zatrzymany mężczyzna

Film Zatrzymali podejrzanego o pedofilię

Pobierz plik Zatrzymali podejrzanego o pedofilię (format mp4 - rozmiar 2.03 MB)

Powrót na górę strony