Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o zabójstwo w rękach policjantów

Data publikacji 21.09.2015

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu zatrzymali mężczyznę, który ugodził wielokrotnie nożem 25-latka. W wyniku obrażeń mężczyzna zmarł. Sąd na wniosek prokuratury aresztował podejrzanego na trzy miesiące. Za czyn, który popełnił grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia.

16 września w Poznaniu, w jednym z mieszkań na poznańskim grunwaldzie znaleziono zwłoki 25-letniego mężczyzny. W sprawie tej wszczęto śledztwo prowadzone przez Prokuraturę Rejonową Poznań Grunwald. Policjanci w ramach toczącego się śledztwa przesłuchali wiele osób i sprawdzali każdą uzyskaną informację. Zabezpieczone na miejscu zdarzenia ślady poddano badaniom.

Dwa dni po znalezieniu zwłok, przeprowadzone ustalenia pozwoliły wytypować osobę mogącą mieć związek ze śmiercią mężczyzny. W piątek 18 września funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego. Śledczy ustalają jaki był motyw działania sprawcy. Sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Za popełniony czyn grozi mu teraz kara nawet dożywotniego więzienia.

KWP w Poznaniu / ic

Powrót na górę strony