Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pilska policjantka Mistrzynią Polski w Maratonie MTB

Data publikacji 21.09.2015

Mł. asp. Anna Starzyńska z Komendy Powiatowej Policji w Pile odniosła kolejny sukces sportowy. Na Mistrzostwach Polski w maratonie MTB, które odbyły się w miniony weekend w Obiszowie, w klasyfikacji policjantów zdobyła pierwsze miejsce, złoty medal i koszulkę Mistrzyni.

W dniach 19-20 września br. w Obiszowskim Bike Parku odbyły się Mistrzostwa Polski w Maratonie MTB. Mł. asp. Anna Starzyńska z Komendy Powiatowej Policji w Pile, po zaciętej i wyrównanej walce z koleżankami, zajęła 1 miejsce. Zdobyła złoty medal i koszulkę Mistrza Polski Policjantów oraz zajęła trzecie miejsce w kategorii wiekowej, rywalizując z kolarzami z całej Polski na dystansie 35 km.

Mł. asp. Anna Starzyńska jest aktualną Mistrzynią Polski Policjantów w Maratonie MTB i Wicemistrzynią Polski Policji w kolarstwie przełajowym. Mistrzyni kraju na co dzień pełni służbę w Wydziale Prewencji w Komendzie Powiatowej Policji w Pile. Kolarstwo górskie to jej wielka pasja. Na co dzień trenuje w barwach klubowych Gogol MTB Team Wągrowiec pod okiem Wojciecha i Małgorzaty Gogolewskich.

Uczestnictwo policjantki w Mistrzostwach Polski wspierał NSZZ Policjantów ZT powiatu pilskiego.

Serdecznie gratulujemy naszej koleżance - Mistrzyni Polski i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!

(KWP w Poznaniu / dpb)

  • Policjantka jedzie na rowerze przez las
  • Policjantka trzymając rower biegnie w wodzie
  • Mł. asp. Anna Starzyńska z pucharem
Powrót na górę strony