Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zagraliśmy dla Karolinki

Data publikacji 22.09.2015

Aż 16 reprezentacji różnych służb mundurowych i instytucji państwowych z całego kraju oraz z Litwy wzięło udział w III Charytatywnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej zorganizowanym przez grodziskich policjantów. Jego głównym celem było zebranie środków finansowych na pomoc w leczeniu 9-letniej Karolinki. Zwycięską drużyną została reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Oprócz sportowych emocji, w grodziskiej hali kibice mogli obejrzeć również występ Orkiestry Reprezentacyjnej Policji, zapoznać się z policyjnym wyposażeniem oraz wziąć udział w innych przygotowanych na ten czas działaniach. Radość dziecka i jego rodziców z wyjątkowej atmosfery i zebranych na leczenie środków były największą nagrodą dla piłkarzy i wszystkich organizatorów turnieju.

Podczas dwudniowego turnieju zorganizowanego dla chorej dziewczynki, krótkie mecze halowej piłki nożnej rozegrały drużyny: policjantów z Litwy, Komendy Głównej Policji, Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, Biura Spraw Wewnętrznych, Biura Operacji Antyterrorystycznych, Biura Ochrony Rządu, Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej, Komendy Głównej Żandarmerii Wojskowej, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Maz., Ochotniczej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim, Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie, Komendy Powiatowej Policji w Wołominie oraz Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Po wielu godzinach zaciętej sportowej rywalizacji Komendant Powiatowy Policji w Grodzisku Mazowieckim mł.insp. Grzegorz Styczyński, zastępca burmistrza Tomasz Krupski, przewodnicząca Rady Miejskiej Joanna Wróblewska, przedstawiciele IPA i PZPN wręczyli zawodnikom nagrody indywidualne oraz puchary i dyplomy drużynom. Na I miejscu uplasowała się reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, II miejsce zdobyła drużyna Komendy Głównej Policji, a III miejsce zajęła reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Policjanci grodziskiej komendy zostali wyróżnieni statuetką drużyny fair play.

Oprócz sportowych emocji dla wszystkich kibiców zostały przygotowane również inne atrakcje. Podczas otwarcia turnieju w grodziskiej hali sportowej z koncertem i pokazem musztry paradnej wystąpiła Orkiestra Reprezentacyjna Policji. W korytarzu hali na mieszkańców czekało stanowisko grodziskiej Policji, gdzie można było zapoznać się z wyposażeniem służbowym funkcjonariuszy, a także dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat bezpieczeństwa.

Przez cały czas trwania turnieju dzieci bawiły się pod okiem animatorów i brały udział w warsztatach plastycznych. Był również teatrzyk, pokaz fitness, a także koncert muzyczny. Dzięki hojności uczestników podczas loterii fantowej, licytacji i zebranym pieniądzom przez kwestariuszy z Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zostały zebrane znaczne środki finansowe na pomoc w leczeniu Karolinki.

Wszyscy życzymy Karolince przyjemnego udziału w wielu turnusach rehabilitacyjnych i pogody ducha

KSP / ic

  • Występ Orkiestry Reprezentacyjnej Policji
  • Jeden z rozgrywanych meczy
  • Radość drużyny ze zdobytego pucharu
  • Karolinka z bliskimi
  • Jeden z rozgrywanych meczy
  • Uczestnicy turnieju wraz z pucharami
  • Występ Orkiestry Reprezentacyjnej Policji
  • Stoisko promocyjne Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim
  • Puchary
Powrót na górę strony