Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Moje życie - moja pasja” rejs policjantki z Aleksandrem Doba

Data publikacji 24.09.2015

Asp.Agnieszka Kacprzak z Referatu Konnego KWP w Szczecinie to prawdziwa pasjonatka koni. Może o nich opowiadać godzinami. Agnieszka jest laureatką konkursu „Moje życie,moja pasja” organizowanego przez Kurier. Nagrodą w tym konkursie był rejs z Aleksandrem Dobą,który samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki.

Agnieszka Kacprzak od początku pełni służbę w Referacie Konnym. Praca z końmi, to nie tylko jej codzienne zajęcie ale i pasja. Posiada dużą wiedzę na temat tych zwierząt, ciągle doskonali swoje umiejętności w zakresie jazdy konnej,jak i zdobywa informacje o nowych szkoleniach, które wprowadza potem w życie. Policjantka może godzinami mówić o koniach, jest nimi zafascynowana. Jak sama stwierdza, to trudna praca ale dająca mnóstwo zadowolenia. Służba w tym
referacie to praca zespołowa. Podczas zabezpieczania imprez masowych policjanci na koniach muszą współpracować z innymi funkcjonariuszami. Wcześniej wspólnie ćwiczą swoje umiejętności.

Agnieszka została laureatką konkursu „Moje życie,moja pasja” organizowanego przez Kurier i browar Bosman. Nagrodą główną w konkursie był rejs z Aleksandrem Doba, człowiekiem, który także ma pasję - sam bowiem przepłynął kajakiem ocean Atlantycki. W niedzielę wypłynęli razem w rejs po jeziorze Dąbskim. Rejs zabytkowym kajakiem, bo wybudowanym ponad 40 lat temu. Płynęli 5 godzin. Była to ogromna przyjemność dla policjantki i pierwsze takie doświadczenie z pływaniem kajakiem.

Teraz asp. Agnieszka Kacprzak pokaże Aleksandrowi Doba, czym ona zajmuje się zawodowo. Może Pan Aleksander skorzysta z przejażdżki? Pozytywna pasja obojga,wymiana doświadczeń na pewno będzie z korzyścią dla wszystkich.

(KWP w Szczecinie / mw / Foto:  Robert Stachnik)

  • Policjantka z Aleksandrem Doba
  • Policjantka na nabrzeżu
  • Policjantka w kajaku z Aleksandrem Doba
  • Policjantka w kajaku z Aleksandrem Doba
Powrót na górę strony