Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci ujawnili plantację marihuany

Data publikacji 24.09.2015

Policjanci z Oleśnicy ujawnili plantację marihuany i zabezpieczyli ziele konopi, z którego można by było uzyskać blisko 3 tysiące porcji handlowych narkotyków. Funkcjonariusze ujawnili również sprzęt służący to prowadzenia uprawy konopi. Zatrzymany w tej sprawie mężczyzna za swój czyn odpowie teraz przed sądem.

22 września 2015 roku policjanci wydziału kryminalnego oleśnickiej komendy w wyniku działań operacyjnych podczas przeszukania garażu znajdującego się w jednej z miejscowości na terenie powiatu, ujawnili specjalistyczny namiot termoizolacyjny z zamontowanym oświetleniem i wentylacją. Wewnątrz namiotu w szafce ukryte było ziele konopi z którego można by było uzyskać blisko 3 tysiące porcji handlowych marihuany. Na rozwieszonej lince suszyło się kilkanaście krzaków konopi indyjskich. W trakcie dalszych czynności ujawniono na terenie przydomowego ogrodu 5 krzaków konopi indyjskich o wysokości około półtora metra.

Właścicielem plantacji okazał się 32 - letni mieszkaniec powiatu oleśnickiego, uprzednio karany za różne przestępstwa. W czasie przesłuchania mężczyzna przyznał się do prowadzenia uprawy. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd. 

(KWP we Wrocławiu / mw)

  • Policjanci ujawnili plantację marihuany
  • Policjanci ujawnili plantację marihuany
  • Policjanci ujawnili plantację marihuany
  • Policjanci ujawnili plantację marihuany
Powrót na górę strony