Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymani w związku z przestępczością narkotykową

Data publikacji 28.09.2015

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Krajence wspólnie z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zatrzymali trzech młodych mężczyzn. W pojeździe, którym się poruszali, przewozili narkotyki. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych substancji sięga blisko 220 tysięcy złotych. Kryminalni znaleźli blisko 5 kilogramów marihuany oraz ponad 5 tysięcy tabletek ecstasy. Trójka mieszkańców powiatu leszczyńskiego trafiła za kratki policyjnego aresztu.

Złotowscy i krajeńscy kryminalni 25 września br. zatrzymali w Krajence trzech mężczyzn przewożących środki odurzające. Znaleźli przy nich blisko 5 kilogramów marihuany oraz ponad 5 tysięcy tabletek ecstasy. Karton, w którym w hermetycznie zamkniętych workach foliowych znajdowały się środki odurzające, wskazał mundurowym profesjonalnie wyszkolony do takich zadań pies policyjny. Dzięki pracy funkcjonariuszy na złotowski rynek nie trafiło blisko 14 tysięcy działek środków odurzających.

Wartość zabezpieczonych narkotyków stróże prawa oszacowali na 220 tysięcy złotych. Zatrzymani mężczyźni to 31, 29 i 23-latek, mieszkańcy powiatu leszczyńskiego, są dobrze znani policjantom. Usłyszeli już zarzuty. Decyzją sądu zostali aresztowani na trzy miesiące. Za przestępstwa, których się dopuścili, grozi im kara co najmniej 8 lat więzienia.

(KWP Poznań / wf)

  • Zabezpieczony towar
  • Zabezpieczony towar, zbliżenie na marihuanę
  • Zabezpieczony towar, zbliżenie na tabletki

Film Zatrzymani w związku z przestępczością narkotykową

Pobierz plik Zatrzymani w związku z przestępczością narkotykową (format mp4 - rozmiar 7.66 MB)

Powrót na górę strony