Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany 68-letni mężczyzna odnaleziony

Data publikacji 30.09.2015

Łochowscy policjanci poszukiwali 68-letniego mieszkańca Łochowa, który wybrał się rowerem na grzyby i nie wrócił do domu. Wyziębionego i potrzebującego pomocy medycznej mężczyznę odnaleziono i przekazano załodze karetki pogotowia. 68-latek trafił pod opiekę lekarzy.

W miniony poniedziałek (28.09.br.) dyżurny węgrowskiej komendy został poinformowany o zaginięciu mężczyzny, który wyjechał z domu rowerem na grzyby. Policjanci  po rozpytaniu sąsiadów i rodziny ustalili, że schorowany mężczyzna ostatni raz był widziany w Barchowie u swojego znajomego. Funkcjonariusze od chwili powiadomienia rozpoczęli poszukiwania w rejonie kompleksu leśnego w Barchowie. Do akcji poszukiwawczej, w której brali udział policjanci, dołączyli strażacy.

Około godziny 15:20 policjanci łochowskiego komisariatu między Barchowem a rzeką Liwiec odnaleźli w lesie rower poszukiwanego mężczyzny, a nieopodal, w odległości około 500 metrów, leżał mężczyzna. Okazał się nim poszukiwany 68 – latek, który był wyziębiony i potrzebował pomocy medycznej. Funkcjonariusze odnalezionego mężczyznę przekazali załodze karetki pogotowia, która przewiozła go do szpitala.

(KWP w Radomiu / mw)

Powrót na górę strony