Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nożownik zatrzymany

Data publikacji 30.09.2015

Kieleccy kryminalni zatrzymali 52-letniego mężczyznę podejrzanego o zranienie kobiety nożem. Mężczyzna wpadł w ręce stróżów prawa po pościgu za samochodem, którym uciekał. Do zdarzenia doszło w centrum miasta, w okolicy Parku Miejskiego w Kielcach. Zraniona kobieta w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala.

Cała sytuacja rozegrała się w centrum miasta w poniedziałek ok. godziny 15. Wtedy to, jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, do 46-letniej kielczanki podszedł mężczyzna. Wywiązała się pomiędzy nimi sprzeczka, po czym napastnik wyciągnął nóż i ranił nim kobietę. Mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia, a pokrzywdzona w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala. Funkcjonariusze natychmiast po przyjeździe na miejsce przystąpili do pracy. Zabezpieczono między innymi kuchenny nóż, którego najprawdopodobniej używał sprawca.

Dzięki sprawnym i profesjonalnym działaniom policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Kielcach, bardzo szybko ustalono kim jest mężczyzna oraz gdzie może on przebywać.

Wczoraj kilka minut przed godziną 18:00 funkcjonariusze zatrzymali napastnika w bezpośrednim pościgu za samochodem, który prowadził. Policjanci zajechali mu drogę, gdy był już w Niestachowie.

52-latek ostatnią noc spędził w policyjnym areszcie. Dziś zostanie doprowadzony do prokuratury gdzie usłyszy zarzuty, a następnie za swoje czyny odpowie przed sądem.

(KWP w Kielcach / mw)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 1.6 MB)

Powrót na górę strony