Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szczęśliwy finał poszukiwań 52-latka

Data publikacji 03.10.2015

Poszukiwany przez janowskich policjantów 52-letni mieszkaniec gminy Modliborzyce został odnaleziony. Zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny przyjął wczoraj wieczorem dyżurny Policji. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania. Dziś rano policjanci z Posterunku Policji w Modliborzycach oraz policjanci z janowskiej komendy odnaleźli mężczyznę w pobliskim lesie.

Wczoraj wieczorem dyżurny KPP w Janowie Lubelskim przyjął zgłoszenie o zaginięciu 52-letniego mężczyzny. Informacje przekazał brat 52-latka. Z jego relacji wynikało, że około godz. 10:00 wyszedł z domu w bluzie i bez butów. Mężczyzna nie miał przy sobie telefonu ani dokumentów.  Natychmiast po zgłoszeniu zaginięcia rozpoczęto akcje poszukiwawczą. Policjanci przeczesywali okolice. Oprócz policjantów w poszukiwaniach brali udział funkcjonariusze PSP, OSP oraz mieszkańcy miejscowości. W poszukiwaniach brali udział przewodnicy z psami tropiącymi. Dziś rano policjanci z Posterunku Policji w Modliborzycach oraz policjanci z janowskiej komendy odnaleźli mężczyznę w pobliskim lesie. 52-latek trafił do szpitala w Janowie Lubelskim. 

Komendant Powiatowy Policji oraz Kierownik Posterunku Policji w Modliborzycach serdecznie dziękuje strażakom z PSP, OSP oraz mieszkańcom gminy Modliborzyce za udział w poszukiwaniach mężczyzny.

(KWP w Lublinie / mw)

Powrót na górę strony