Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Na rynek nie trafi amfetamina i kokaina przejęta przez oleśnickich policjantów

Data publikacji 03.10.2015

Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze z Oleśnicy po zatrzymaniu do kontroli drogowej znaleźli przy nim oraz w miejscu zamieszkania blisko 1000 porcji amfetaminy oraz prawie 30 gram kokainy. Za posiadanie środków odurzających grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy zatrzymali mężczyznę, u którego w samochodzie i w miejscu zamieszkania znaleźli narkotyki. Policjanci mając podejrzenie, że może on posiadać środki odurzające zatrzymali jego samochód - vw bora - do kontroli drogowej. Podczas sprawdzania okazało się, że autem kieruje 50-letni mieszkaniec Oleśnicy. Funkcjonariusze w jego odzieży znaleźli woreczki foliowe z zawartością białego proszku.

Po przeszukaniu miejsca zamieszkania oraz innych pomieszczeń należących do zatrzymanego, w garażu, a dokładnie w młynku stojącym na regale funkcjonariusze ujawnili kolejny worek foliowy z białym proszkiem oraz wagę elektroniczną. W sumie zabezpieczono blisko 1000 porcji amfetaminy oraz prawie 30 gram kokainy. W czynnościach tych brali udział policjanci z Wrocławia wraz z psem tropiącym.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności w tej sprawie. Za posiadanie środków odurzających grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

(KWP we Wrocławiu / mw)

Powrót na górę strony