Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny krakowski pseudokibic handlujący narkotykami i środkami psychotropowymi już z zarzutami

Data publikacji 07.10.2015

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, realizując materiały operacyjne, zatrzymali 25-letniego mieszkańca Podgórza, czynnego pseudokibica jednej z krakowskich drużyn, podejrzewanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. W samochodzie i w mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze zabezpieczyli 1,5 kg amfetaminy, kilkanaście działek marihuany oraz 165 gramów mefedronu.

Od pewnego czasu policjanci podejrzewali, że 25-latek może handlować środkami odurzającymi. Jak się okazało, informacje posiadane przez funkcjonariuszy były trafne. Mężczyzna został zatrzymany, kiedy wsiadał do samochodu. Policjanci sprawdzili pojazd, w którym znaleźli reklamówkę, a w niej około 1,5 kg amfetaminy. Następnie funkcjonariusze przeszukali mieszkanie mężczyzny, w którym zabezpieczono środki odurzające - marihuanę oraz mefedron.

25-latek usłyszał zarzuty  z art. 62 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, posiadania znacznych ilości środków odurzających. Jest to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do lat 8. Wobec zatrzymanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci trzymiesięcznego aresztu.

Sprawa ma charakter rozwojowy.

(KWP w Krakowie / mw)

Film Kolejny krakowski pseudokibic handlujący narkotykami i środkami psychotropowymi już z zarzutami

Pobierz plik Kolejny krakowski pseudokibic handlujący narkotykami i środkami psychotropowymi już z zarzutami (format mp4 - rozmiar 2.83 MB)

Powrót na górę strony