Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzany o pdeofilię zatrzymany

Data publikacji 07.10.2015

Kartuscy kryminalni zatrzymali 38-latka podejrzanego o dopuszczenie się innej czynności seksualnej w stosunku do małoletniego. Policjanci wystąpili do prokuratury o skierowanie do sądu wniosku o aresztowanie mężczyzny na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Kartuz zatrzymali wczoraj rano, 06.10.br., 38-latka w związku z podejrzeniem popełnienia przez niego przestępstwa o charakterze pedofilskim. Do innej czynności seksualnej w stosunku do 9-letniego chłopca doszło na początku września br. w Borczu. Mundurowi po zatrzymaniu podejrzanego przeprowadzili przeszukanie w jego mieszkaniu. Do tej sprawy zabezpieczyli między innymi jego telefon komórkowy. Zatrzymany został już przesłuchany przez policjantów z Wydziału Dochodzeniowo - Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach.

Komendant Powiatowy Policji w Kartuzach wystąpił do prokuratury o skierowanie do sądu wniosku o zastosowanie wobec zatrzymanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Podejrzanemu o to przestępstwo grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Gdańsku / mw)

 

  • Podejrzany prowadzony przez policjantów
  • Podejrzany prowadzony przez policjantów
Powrót na górę strony