Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Jankes", Marcin Prus i sosnowieccy policjanci zainaugurowali kampanię SPORT MOIM WYBOREM

Data publikacji 09.10.2015

Krzysztof "Jankes" Jankowski i Marcin Prus, wraz z policjantami, przekonywali młodzież w Szkole Podstawowej nr 45 w Sosnowcu o tym, że dopalacze zabierają wolność, a sport może dać szczęście. Spotkanie było wstępem do kampanii SPORT MOIM WYBOREM, mającej na celu przekonanie młodych ludzi, że dopalacze mogą stanowić zagrożenie życia. Patronat medialny nad kampanią objęło radio ESKA.

SPORT MOIM WYBOREM - to kolejna odsłona kampanii SOSNOWIEC RAZEM PRZECIWKO DOPALACZOM. Podczas jej trwania prowadzący - Marcin Prus - wielokrotny reprezentant Polski w piłce siatkowej, oraz policjanci sosnowieckiej komendy będą przekonywać młodzież, że sport może dać siłę do osiągnięcia sukcesu, a dopalacze, które zabierają wolność, mogą zabrać również życie. 

Wczoraj z tym samym przesłaniem zwrócił się do młodych Krzysztof „Jankes”Jankowski – prezenter radia ESKA. Opowiedział on o swojej własnej drodze do sukcesu oraz o ludziach, których na niej spotkał, a którzy zaprzepaścili swoje szanse właśnie dlatego, że sięgali po substancje odurzające. Kolejny raz okazało się, że znani i lubiani mają ogromną siłę oddziaływania na młodych ludzi. Dlatego właśnie twórcy kampanii postawili na udział w niej osób, które są utożsamiane z osiągniętym sukcesem. W imprezie uczestniczył również Prezydent Miasta Sosnowca. Radio ESKA objęło całą kampanię patronatem medialnym.

(KWP Katowice / mb)

  • Goście podczas inauguracji kampanii "Sport moim wyborem"
  • Goście podczas inauguracji kampanii "Sport moim wyborem"
  • Goście podczas inauguracji kampanii "Sport moim wyborem"
Powrót na górę strony